MONTAŻ

O skutecznym działaniu mechanizmów odpylających decyduje nie tylko ich wykonanie, ale również to, czy zostały prawidłowo i szczelnie zamontowane.

W firmie CYKLON S.C. gwarantujemy najwyższą jakość montażu instalacji. Realizacją zajmuje się zespół doświadczonych montażystów.

SERWIS

Zatroszcz się o to, by Twój zakład produkcyjny miał odpowiednie urządzenia zapewniające czystość, bezpieczeństwo i najważniejsze zdrowie pracowników. Wykonane przez nas instalacje powinny być regularnie serwisowane w celu wydłużenia żywotności oraz jakości produktów.

Na nasze urządzenia udzielamy 12-miesięcznej gwarancji Wszystkie prace serwisowe zostają natychmiastowo i sprawnie wykonywane przez doświadczony zespół serwisowy.

Firma CYKLON S.C. nieustannie przykłada uwagę do rozwiązywania problemów z zapyleniem występujących w Państwa zakładach produkcyjnych, montując skuteczne urządzenia filtracyjne o niezwykle trwałej konstrukcji i dokładnie wyliczonego zapotrzebowania powietrza, aby zapewnić skuteczność produktów na najwyższym poziomie.

CYKLON S.C.

Odpylacze przemysłowe
instalacje odpylania

ul. Miła 4
20-104 Lublin
NIP: 9462664561
REGON: 365980659

Czyste powietrze dla Twojego biznesu

MASZ PYTANIA?

Wsparcie techniczne

Napisz na: kamil@cyklonsc.pl
lub zadzwoń: (+48) 506 556 628

Zamówienia i realizacje

Napisz na: info@cyklonsc.pl
lub zadzwoń: (+48) 573 172 250

TOP