CYKLON S.C.

Czym się zajmujemy?

Poprawa jakości powietrza, zdrowia oraz warunków i efektów pracy - to cele, które przyświecają naszej firmie. Firma CYKLON S.C. posiada 20 lat doświadczenia. Zajmujemy się projektowaniem, produkcją, montażem oraz serwisowaniem kompleksowych instalacji odpylających i lakierniczych.

Dostarczamy dedykowane rozwiązania dopasowane do specyfiki danego zakładu. Z naszych usług korzystają firmy z Polski i zagranicy - z branży meblarskiej, stolarskiej, drzewnej, metalowej.

Firma CYKLON S.C. stale przykłada uwagę do rozwiązywania problemów z zapyleniem występujące w Państwa Zakładach Produkcyjnych, stosując urządzenia filtracyjne o niezwykle trwałej konstrukcji i szczegółowo wyliczonej wydajności zapotrzebowania powietrza, aby zapewnić skuteczność produktów na najwyższym poziomie!

DBAMY O BEZPIECZEŃSTWO I ZDROWIE!

Zapewnij sobie i swoim pracownikom dogodne warunki pracy. Nasze instalacje odpylające dokładnie usuwają pyły i trociny, które osadzają się na maszynach, podłogach i produkowanych meblach.

STAWIAMY NA JAKOŚĆ

O skutecznym działaniu mechanizmów odpylających decyduje nie tylko ich wykonanie, ale również to, czy zostały prawidłowo zamontowane. W firmie CYKLON S.C. gwarantujemy najwyższą jakość montażu instalacji.

CYKLON S.C.

Zadbaj o bezpieczeństwo i zdrowie pracowników.

Firma CYKLON S.C. nieustannie przykłada uwagę do rozwiązywania problemów z zapyleniem występujących w Państwa zakładach produkcyjnych, montując skuteczne urządzenia filtracyjne o niezwykle trwałej konstrukcji i dokładnie wyliczonego zapotrzebowania powietrza, aby zapewnić skuteczność produktów na najwyższym poziomie.

CYKLON S.C.

Odpylacze przemysłowe
instalacje odpylania

ul. Miła 4
20-104 Lublin
NIP: 9462664561
REGON: 365980659

Czyste powietrze dla Twojego biznesu

MASZ PYTANIA?

Wsparcie techniczne

Napisz na: kamil@cyklonsc.pl
lub zadzwoń: (+48) 506 556 628

Zamówienia i realizacje

Napisz na: info@cyklonsc.pl
lub zadzwoń: (+48) 573 172 250

TOP