ODPYLACZE PRZEMYSŁOWE

CYKLON S.C.

ODPYLACZE PRZEMYSŁOWE

Emisja zanieczyszczeń w zakładach produkcyjnych oraz warsztatach to poważne zagrożenie dla zdrowia pracowników oraz znajdującego się w nich mienia. Odpylacze przemysłowe to systemy umożliwiające zapewnienie powierza spełniającego normy czystości, co przekłada się na samopoczucie osób przebywających na stanowiskach pracy oraz ich bezpieczeństwo, a także mające wpływ na wydajność procesów.
Cyklon S.C. to najlepsze rozwiązania w zakresie poprawy jakości powietrza dla branży meblarskiej, stolarskiej, drzewnej i metalowej - sprawdź je.

ODPYLANIE PRZEMYSŁOWE

Niemalże każdy proces produkcyjny wiąże się z emisją pyłów. Mielenie, kruszenie, przesiewanie i mieszanie oraz porcjowanie produktów sypkich, ostrzenie, szlifowanie i polerowanie to czynności, generujące powstawanie zapylenia, które jest szkodliwe dla zdrowia pracowników, może prowadzić do tak poważnych chorób jak pylica płuc, a także negatywnie wpływa na działanie urządzeń, w skrajnych sytuacjach może prowadzić do wybuchu substancji łatwopalnych. W takich miejscach zwykłe wietrzenie czy standardowa wentylacja nie podołają zadaniu. Odpylacze przemysłowe to skuteczny sposób na oczyszczenie powietrza ze szkodliwych czynników.

ODPYLACZ PRZEMYSŁOWY - NA MIARĘ POTRZEB

Mając 20-letnie doświadczenie nasza firma projektuje i tworzy urządzenia odpylające dla firm z różnych branż. Niepowtarzalność zakładów produkcyjnych i warsztatów oznacza potrzebę indywidualnego działania na rzecz każdego Klienta. Nasze rozwiązania spełniają najwyższe standardy jakości, cechują się trwałością konstrukcji oraz bezawaryjnym działaniem przez wiele lat. Pracowaliśmy dla największych firm w kraju i zagranicą i w tym okresie zdobyliśmy uznanie jako wykonawca godny zaufania. Naszą zasadą jest kompleksowa obsługa - od projektu i akceptacji przez klienta, poprzez produkcję, montaż, szkolenia, serwis gwarancyjny i pogwarancyjny. Powierzając nam wszystkie działania, mają Państwo pewność zachowania najwyższych standardów jakości oraz prawidłowego działania urządzeń w okresie eksploatacji.
Jeśli nie wiesz, jaki odpylacz przemysłowy wybrać, z przyjemnością doradzimy. Zespół naszych ekspertów pozostaje do dyspozycji, by odpowiedzieć na każde pytanie związane z ofertą oraz zagadnieniami technicznymi.

Firma CYKLON S.C. nieustannie przykłada uwagę do rozwiązywania problemów z zapyleniem występujących w Państwa zakładach produkcyjnych, montując skuteczne urządzenia filtracyjne o niezwykle trwałej konstrukcji i dokładnie wyliczonego zapotrzebowania powietrza, aby zapewnić skuteczność produktów na najwyższym poziomie

CYKLON S.C.

Odpylacze przemysłowe,
instalacje odpylania

ul. Miła 4
20-104 Lublin
NIP: 9462664561
REGON: 365980659
Czyste powietrze dla Twojego biznesu

MASZ PYTANIA?

Projekty i ustalenia techniczne

Napisz na: kamil@cyklonsc.pl
lub zadzwoń: (+48) 506 556 628

Zamówienia i realizacje

Napisz na: sylwia@cyklonsc.pl
lub zadzwoń: (+48) 573 172 250

TOP