ODPYLACZE WORKOWE

CYKLON S.C.

ODPYLACZE FILTRACYJNE

Sprawna i wydajna wentylacja to istotny element działania zakładów przemysłowych, w których emitowane są zanieczyszczenia zagrażające bezpieczeństwu i zdrowiu pracowników a także mieniu. Specyfika różnych branż wymaga instalowania urządzeń odpylających adekwatnych do ich potrzeb. Odpylacze filtracyjne to rozwiązanie dedykowane do miejsc, w których emitowane są pyły suche, czyli m.in. dla przedsiębiorstw z zakresu energetyki, metalurgii oraz spożywczych.
Sprawdź najlepsze rozwiązania dla swojej firmy - odpylacze filtracyjne w naszej ofercie to gwarancja skutecznego i bezawaryjnego działania przez wiele lat.

ODPYLACZ WORKOWY - CO TO JEST?

Odpylacze filtracyjne to urządzenia, których działanie polega na przechwytywaniu cząstek pyłu przez dużą powierzchnię materiału filtrującego. Charakteryzują się skutecznością filtracji na poziomie od 95% do 99,9%, w zależności od jakości i rodzaju materiału filtracyjnego. Najwyższe parametry dotyczą filtrów tkaninowych.
Zasada działania w tego typu odpylaczach polega na odciągu pyłu i wprowadzeniu strumienia zapylonych gazów do komory urządzenia, gdzie pod wpływem siły bezwładności i grawitacji cięższe ziarna pyłu trafiają do osadnika i są wyrzucane na zewnątrz, a mniejsze cząsteczki kierowane są na powierzchnię worka filtracyjnego. Wraz ze wzrostem ilości cząsteczek osadzonych na filtrze, spada ciśnienie na odpylaczu filtracyjnym. Zatem tego rodzaju filtry muszą być regularnie czyszczone dla zachowania pełnej wydajności.

ODPYLACZ FILTRACYJNY - ZASTOSOWANIE

Odpylacze workowe stosuje się do odpylania w procesach obróbki drewna, metalu oraz tworzyw sztucznych, ale też w przemyśle cementowym, wapiennym i chemicznym. Oferta odpylaczy workowych obejmuje filtry workowe poziome i pionowe. Zaletą odpylaczy workowych jest wszechstronność - są dostępne w różnych rozmiarach i rodzajach, a także modułowa budowa, dzięki której mogą być instalowane nawet w najbardziej ograniczonych przestrzeniach oraz niskie zużycie energii, co przekłada się na niskie koszty eksploatacyjne. Szeroki wachlarz rozwiązań daje możliwość indywidualnego dopasowania urządzeń do konkretnego zakładu produkcyjnego.

ODPYLACZE WORKOWE - NASZA OFERTA

Nasz zespół tworzy grono specjalistów, którzy służą doradztwem w zakresie zapewnienia czystego powietrza i bezpieczeństwa w Twoim miejscu pracy. Działamy kompleksowo - od projektu przez produkcję i montaż, aż po serwis. Jesteśmy przekonani, że każdy etap jest równie ważny dla uzyskania pełnej wydajności działania instalacji, dlatego bardzo poważnie traktujemy etap montażu oraz serwis urządzeń. Gwarantujemy zachowanie korzystnej relacji jakości do ceny naszych usług. Postaw na rozwiązania oferowane przez firmę Cyklon S.C.

Firma CYKLON S.C. nieustannie przykłada uwagę do rozwiązywania problemów z zapyleniem występujących w Państwa zakładach produkcyjnych, montując skuteczne urządzenia filtracyjne o niezwykle trwałej konstrukcji i dokładnie wyliczonego zapotrzebowania powietrza, aby zapewnić skuteczność produktów na najwyższym poziomie

CYKLON S.C.

Odpylacze przemysłowe,
instalacje odpylania

ul. Miła 4
20-104 Lublin
NIP: 9462664561
REGON: 365980659
Czyste powietrze dla Twojego biznesu

MASZ PYTANIA?

Projekty i ustalenia techniczne

Napisz na: kamil@cyklonsc.pl
lub zadzwoń: (+48) 506 556 628

Zamówienia i realizacje

Napisz na: sylwia@cyklonsc.pl
lub zadzwoń: (+48) 573 172 250

TOP