ODPYLACZE

CYKLON S.C.

URZĄDZENIA ODPYLAJĄCE

Większości procesów produkcyjnych, zarówno w przemyśle lekkim, jak i ciężkim, towarzyszy powstawanie pyłów. Unoszące się w powietrzu pyły stanowią realne zagrożenie dla mienia oraz bezpieczeństwa i zdrowia osób przebywających w zakładzie. Mieszaniny pyłów mogą tworzyć z powietrzem substancje wybuchowe, osadzając się na urządzeniach, negatywnie wpływać na proces produkcyjny, a po przedostaniu się do układu oddechowego, mogą powodować choroby zawodowe (m.in. pylica płuc). Zapewnienie czystego powietrza stanowi zatem obowiązek Właściciela zakładu produkcyjnego - to ochrona zdrowia pracowników oraz szansa na poprawę wydajności procesów i oszczędność energii.

Znajdź rozwiązanie problemu z zapyleniem w Swoim zakładzie produkcyjnym - zobacz, w czym możemy Ci pomóc.

ODPYLACZE

Urządzenie odpylające (odciąg) służy do usuwania i ograniczenia pyłów i trocin z miejsca pracy oraz powietrza. Urządzenia odpylające mają zastosowanie w przemyśle drzewnym:
  • w postaci odciągów miejscowych
  • jako jednostka centralna - w instalacji odpylania całego zakładu lub linii technologicznej.

URZĄDZENIA ODPYLAJĄCE

Zakres stosowania urządzeń odpylających jest bardzo szeroki. Najczęściej montuje się odpylacze w następujących miejscach:
  • przemysł drzewny,
  • przemysł meblarski,
  • przemysł metalowy,
  • cementownie i zakłady wapiennicze.

ODPYLACZE DLA TWOJEJ FIRMY

Misją naszej firmy jest tworzenie systemów odpylających oraz lakierniczych dopasowanych do indywidualnych potrzeb firmy oraz spełniających najwyższe standardy jakości. Naszym priorytetem jest indywidualne rozpoznanie potrzeb oraz wdrożenie najlepszych rozwiązań. Nasze 20-letnie doświadczenie i współpraca z dziesiątkami firm z różnych branż w kraju i za granicą, pozwala nam dostarczać urządzenia filtrujące o trwałej konstrukcji i optymalnej skuteczności. Działamy kompleksowo - od projektu przez produkcję, po profesjonalny montaż i serwis.
Sprawdź naszą ofertę, w razie jakichkolwiek pytań, skontaktuj się z nami. Nasz zespół z przyjemnością odpowie na wszelkie pytania.

Firma CYKLON S.C. nieustannie przykłada uwagę do rozwiązywania problemów z zapyleniem występujących w Państwa zakładach produkcyjnych, montując skuteczne urządzenia filtracyjne o niezwykle trwałej konstrukcji i dokładnie wyliczonego zapotrzebowania powietrza, aby zapewnić skuteczność produktów na najwyższym poziomie

CYKLON S.C.

Odpylacze przemysłowe,
instalacje odpylania

ul. Miła 4
20-104 Lublin
NIP: 9462664561
REGON: 365980659
Czyste powietrze dla Twojego biznesu

MASZ PYTANIA?

Projekty i ustalenia techniczne

Napisz na: kamil@cyklonsc.pl
lub zadzwoń: (+48) 506 556 628

Zamówienia i realizacje

Napisz na: sylwia@cyklonsc.pl
lub zadzwoń: (+48) 573 172 250

TOP